Marta: 660 751 658 | Mateusz: 786 816 957 matmart.art@gmail.com

Projekt i aranżacja kolekcji mebli firmy Mebin w salonie Bax-Pol

Salon meblowy Bax-Pol to firma rodzinna, która od blisko 30 lat kultywuje meblarską tradycję w województwie kujawsko-pomorskim. Salon specjalizuje się w dystrybucji produktów z całego świata. Jest to największy salon meblowy o powierzchni 5 tys. m2 w tej części Polski. Znajdują się w nim propozycje w stylu klasycznym i nowoczesnym, które inspirowane są najnowszymi trendami, oraz designerskie modele z całego świata. Warto też dodać, że w ofercie znajdują się meble amerykańskie, kultowe już meble Bydgoszcz od Bydgoskiej Fabryki Mebli oraz polskie marki meblowe takie jak Mebin, Krysiak, Taranko, Lissy. Oferta jest zatem zróżnicowana, dzięki czemu każdy może znaleźć wysokiej jakości mebel do swojego domu.

Projekt strefy salonu meblowego firmy Bax-Pol w Cierpicach, to kolejna już realizacja, w której mieliśmy przyjemność tworzyć standardy wystawiennicze dla marki meblowej Mebin. Z producentem mebli prowadzimy stałą współpracę i bardzo dobrze wiemy jak wyeksponować tego typu meble, by podkreślić ich atuty, oryginalność oraz zainteresować ekspozycją potencjalnego klienta.

Zlecenie obejmowało stworzenie projektu oraz wykonanie aranżacji czterech odmiennych boksów meblowych. Wybrany asortyment obejmował topowe programy producenta, jeśli chodzi o sprzedaż, a także rozpoznawalność marki. Projektowane kolekcje meblowe to: Pik, Nesco, Omega, Rimini, Pireus oraz Smart. Każdy z prezentowanych systemów meblowych posiada swoje charakterystyczne i odmienne cechy. Należało więc je odpowiednio wyeksponować i uwydatnić.

Projektując już znane nam systemy meblowe, zawsze staramy się ukazać je w inne odsłonie. Tak by dwukrotnie nie powtórzyć tej samej aranżacji. Zdjęcia poniżej przedstawiają zaprojektowaną przestrzeń w fazie końcowej.