Marta: 660 751 658 | Mateusz: 786 816 957 kontakt@mmdekor.pl

Lifting strefy sypialni i jadalni w salonie firmy Telmar we Włocławku

Projekt obejmował lifting stref: sypialni, mebli dziennych i jadalni firmy Mebin oraz firmy Taranko.

Głównym założeniem było różnicowanie aranżacji tak by, każdy z systemów meblowych ukazać w innej stylistyce. Zależało nam, by trafić do jak najszerszej grupy odbiorców i zainspirować klientów do zmian w swoich domach.

Projekt ukazuje różnorodne koncepcje aranżacji. Począwszy od delikatnych i stonowanych poprzez dość odważne i awangardowe. Cechą charakterystyczną projektu było użycie tapet o bogatych wzorach. Znajdziemy tutaj wyraziste ornamenty kwiatowe, delikatne srebrne motywy, geometryczne wzory czy struktury imitację panele betonowe.

Szczególną uwagę poświęciliśmy na dobór odpowiednich i charakterystycznych dla danego stylu meblowego elementów dekoracyjnych. Lustra, obrazy, oświetlenie, tekstylia oraz wszelkiego rodzaju drobne elementy wystroju wnętrz takie jak: figurki dekoracyjne, szkatułki na biżuterię itd. wykorzystaliśmy, tak by podkreślić cechy charakterystyczne systemu. W zaprojektowanych przez nas pomieszczeniach znajdziemy inspiracje, jak może wyglądać: wnętrze loftowe, sypialnia w stylu glamour, eleganckie biuro, kwiecista, awangardowa sypialnia czy jadalnia w klimacie prowansalskim.