Marta: 660 751 658 | Mateusz: 786 816 957 kontakt@mmdekor.pl

Projekt basic

 Jak działamy:

  • 1. Ustalenie potrzeb klienta.

Każdy projekt zaczynamy od szczegółowego zbadania Twoich potrzeb, oczekiwań czy możliwości finansowych. Wspólnie staramy się znaleźć styl i kolorystykę, jak również właściwą funkcjonalność dla danego pomieszczenia. Inspirujemy, doradzamy, wyjaśniamy niejasności – wszystko po to, aby jak najbardziej przybliżyć Cię do wymarzonego wnętrza. W ten sposób powstają wstępne założenia do projektu.

 

  • 2. Inwentaryzacja przestrzeni oraz dokumentacja fotograficzna.

Podczas wizji lokalnej w mieszkaniu domu czy w sklepie dokonujemy pomiarów projektowanych przestrzeni. Zarówno pomiary jak i dokumentacja fotograficzna posłużą nam do sporządzenia projektów, oraz stworzenia bryły wnętrza.

Jeśli lokal nie jest jeszcze oddany do użytkowania pracujemy na dostarczonych przez Ciebie rysunkach (rzutach).

 

  • 3. Koncepcja układu funkcjonalnego.

W pierwszym etapie prac przygotowujemy 2-3 koncepcje układu funkcjonalnego projektowanego wnętrza w formie rzutów z góry. Koncepcje obejmują rzuty z propozycjami ścian działowych, układu mebli itd. Bazując na jednej, wybranej przez Ciebie koncepcji lub kilku jej wariantach pracujemy nad jej ostateczną formą.

 

  • 4. Wizualizacje wnętrz/ moodboard – karta inspiracji.

Możemy również stworzyć wizualizacje Twoich wnętrz.  

Pozwalają one w pełni zobaczyć jak będą wyglądały poszczególne pomieszczenia: jaka będzie kolorystyka, układ mebli  i elementów stałych; gdzie będzie i jakiego rodzaju oświetlenie – wszystkie informacje, które pomogą Ci podjąć decyzję odnośnie ostatecznego wyglądu mieszkania.