Marta: 660 751 658 | Mateusz: 786 816 957 kontakt@mmdekor.pl

Re-otwarcia istniejących salonów meblowych

Wykonujemy realizacje na terenie całej Polski

 

Jeśli Twój salon meblowy kiedyś cieszył się popularnością, był często odwiedzany przez klientów szukających inspiracji, a dziś jest inaczej…Twoja ekspozycja wymaga odświeżenia?

Starasz się podążać za obecnymi trendami. Chcesz zaskoczyć czymś  swoich starych klientów i pozyskać nowych?

Dobrze trafiłeś.

Na projektowaniu przestrzeni salonów meblowych znamy się jak nikt inny! Posiadamy wieloletnie doświadczenie w tej dziedzinie. Wiemy jak zagospodarować każdą przestrzeń.

Powierzchnie handlowe rządzą się całkiem innymi prawami, niż przestrzeń mieszkania, czy domu. Tu liczy się sprzedaż, trzeba zagospodarować każdy centymetr przestrzeni, a jednocześnie sprawić, aby ekspozycja była spójna i atrakcyjna dla szerokiego grona klientów.   

Potrafimy na bazie istniejącej już ekspozycji, niewielkimi zabiegami odmienić całkowicie wygląd sklepu. Dobór odpowiedniej kolorystyki, tapet, elementów wyposażenia wnętrz takich jak: obrazy, lustra, lampy, tekstylia itp. pozwalana na ukazanie produktu w nowej odsłonie, odmiennych ustawieniach, aranżacjach, kolorach.

Wiemy, jak wyeksponować produktu z podkreśleniem ich atutów i zalet.

Podniesiemy jakości ekspozycji, stworzenie inspiracji dla klientów.

Podczas projektowania bierzemy pod uwagę aspekty sprzedażowe, takie jak: powierzchnię handlową, topy sprzedaży. Wszystko to łączymy z estetyką i sztuką, która wpływa na zainteresowanie klienta. 

Projektujemy powierzchnię handlową, tak by wykorzystać każdą tak cenną przestrzeń.

Głównym założeniem jest uzyskanie pięknego i funkcjonalnego wnętrza, czego efektem ma być zwiększenie sprzedaży, oraz zwiększenia zainteresowania klientów ekspozycją.