Marta: 660 751 658 | Mateusz: 786 816 957 matmart.art@gmail.com

Międzynarodowe Targi Meblowe Poznań 2020

Dla firmy MEBIN zaprojektowaliśmy i wykonaliśmy kompleksowy projekt stoiska na Międzynarodowe Targi Meblowe w Poznaniu 2020.

Projekt obejmował, całościową koncepcję stoiska począwszy od ustawienia mebli, po kompleksową aranżację. Stworzenie układów dla dwóch nowych systemów meblowych OMEGA i NESCO. Dobór kolorystyki ścian, tapet, oświetlenia, elementów dekoracyjnych oraz motywu przewodniego stoiska. Zwieńczeniem wszystkich prac wykonanych zarówno przy projekcie mebli, jak i przy projekcie całego stoiska było otrzymanie przez firmę Mebin nagrody Acanthus Auresus za stoisko najbardziej sprzyjające realizacji strategii marketingowej.

W Poznaniu na Targach MEBLE POLSKA 2020 zaprezentowane zostały dwie nowe propozycje do salonu i jadalni – kolekcje OMEGA i NESCO, obie eleganckie i nowoczesne. Zaprezentowane kolekcje spotkały się z dużym zainteresowaniem odwiedzających. Docenione zostały oryginalne połączenia materiałowe i kolorystyczne, modny design, wysokiej klasy materiały, a także funkcjonalne rozwiązania zastosowane w meblach.

Jeden z systemów charakteryzował się wstawką z czarnej skóry. Druga nowość posiadała charakterystyczną wstawkę metalową kratkę, co nadało meblom nowoczesny loftowy charakter.

Głównym założeniem projektu było spójne, atrakcyjne przedstawienie dwóch nowoczesnych systemów Omega i Nesco.

Całość stoiska utrzymana w kolorystyce szarości, betonu, czerni z elementami złota i akcentami zieleni.

Dodatki dekoracyjne czarne metalowe i złote czarne lustra, lampy w loftowym stylu wszystko po to, aby podkreślić charakter i styl prezentowanych nowości meblowych.