Marta: 660 751 658 | Mateusz: 786 816 957 kontakt@mmdekor.pl

Projekt kompleksowy

Jak działamy :

 • 1. Ustalenie potrzeb klienta.

Każdy projekt zaczynamy od szczegółowego zbadania Twoich potrzeb, oczekiwań czy możliwości finansowych. Wspólnie staramy się znaleźć styl i kolorystykę, jak również właściwą funkcjonalność dla danego pomieszczenia. Inspirujemy, doradzamy, wyjaśniamy niejasności – wszystko po to, aby jak najbardziej przybliżyć Cię do wymarzonego wnętrza. W ten sposób powstają wstępne założenia do projektu.                                                                               

 • 2. Inwentaryzacja przestrzeni oraz dokumentacja fotograficzna.

Podczas wizji lokalnej w mieszkaniu domu czy w sklepie dokonujemy pomiarów projektowanych przestrzeni. Zarówno pomiary jak i dokumentacja fotograficzna posłużą nam do sporządzenia projektów, oraz stworzenia  bryły wnętrza.

Jeśli lokal nie jest jeszcze oddany do użytkowania pracujemy na dostarczonych przez Ciebie rysunkach (rzutach).

 • 3. Koncepcja układu funkcjonalnego.

W pierwszym etapie prac przygotowujemy 2-3 koncepcje układu funkcjonalnego projektowanego wnętrza w formie rzutów z góry. Koncepcje obejmują rzuty z propozycjami ścian działowych, układu mebli, itd. Bazując na jednej, wybranej przez Ciebie koncepcji lub kilku jej wariantach pracujemy nad jej ostateczną formą.                                                        

 • 4. Wizualizacje wnętrz/ moodboard – karta inspiracji.

Możemy również stworzyć wizualizacje Twoich wnętrz.

Pozwalają one w pełni zobaczyć jak będą wyglądały poszczególne pomieszczenia: jaka będzie kolorystyka, układ mebli  i elementów stałych; gdzie będzie i jakiego rodzaju oświetlenie – wszystkie informacje, które pomogą Ci podjąć decyzję odnośnie ostatecznego wyglądu mieszkania.                                                                                                        

 • 5. Wybór materiałów.

Równocześnie z dokumentacją techniczną przygotowujemy szczegółowy wykaz wszystkich elementów wyposażenia        i materiałów wykończeniowych potrzebnych do realizacji wnętrza zgodnie z projektem. Nasze propozycje przygotujemy w formie listy, która zawiera szczegółowe informacje o produkcie (producent, nazwa, cena i sklep). Zestawienie zawiera również wycenę wykonania indywidualnie zaprojektowanych dla Ciebie elementów wyposażenia, przygotowaną przez sprawdzonych wykonawców.                                                                                                                                 

 • 6. Nadzór autorski nad realizacją.

Jako usługę dodatkową proponujemy nadzór autorski, który jest formą przejęcia w Twoim imieniu dozoru wszelkich prac realizacyjnych i obejmuje:

 • zapewnienie obsługi realizacyjnej ze strony wyselekcjonowanych wykonawców różnych branż lub koordynacje pracy ekipy, którą sam wybrałeś
 • koordynację harmonogramu prac
 • stały kontakt ze wszystkimi wykonawcami zaangażowanymi w proces realizacyjny celem kontroli ich zgodności z wizją projektową
 • dokonanie w imieniu inwestora zakupu i dostawy materiałów wykończeniowych, mebli i innych ustalonych elementów wyposażenia wnętrza, koordynację montaży wszelkich elementów zarówno gotowych jak i wykonanych w oparciu o rysunki przygotowane na etapie tworzenia dokumentacji projektowej                                                                            
 • 7. Dokumentacja  techniczna projektu.                                                                                                                             
 • 8. Wspólne wizyty w sklepach.                                                                                                                                       
 • 9. Koordynacja zakupów i dostaw.