Marta: 660 751 658 | Mateusz: 786 816 957 kontakt@mmdekor.pl

O nas

Pasja i zamiłowanie wynikające z projektowania dały początek działalności naszej pracowni.

Studio projektowe MM Dekor tworzą dwie bardzo charyzmatyczne osobowości. Absolwenci Akademii Sztuk Pięknych na wydziale architektury wnętrz  i wzornictwa we Wrocławiu i w Łodzi. Magistrowie sztuki, architekci wnętrz. Doświadczenie, jakie zdobywaliśmy przez lata, pozwala nam na spersonalizowane podejście do klientów zarówno indywidualnych, jak i do klientów biznesowych.

Hdr

Marta Krugiołka-Pawlak

Projektant Wnętrz z 12-letnim doświadczeniem w branży projektowej. Od lat odpowiada za tworzenie standardów polskich sklepów meblowych. Doskonale koordynuje pracą innych. Nie boi się wyzwań, otwarta, dynamiczna lubi sprawiać radość innym.
Miłośniczka zdrowego stylu życia i odżywiania. Pasjonatka jazdy rowerowej, biegania i jazdy na rolkach.
Koneser papryczek i oliwek, w każdym wydaniu. Najchętniej połączonych z humusem przyrządzonym według własnej receptury. Kocha piękne przedmioty.

Mateusz Jaroszewski

Mateusz Jaroszewski

Niekonwencjonalny i kreatywny, architekt wnętrz. Spragniony świeżych pomysłów i rozwiązań. Miłośnik nowoczesnej architektury. Prywatnie wiernie oddany monochromii-czerni i bieli.
Wyciska siódme poty, nie tylko z wnętrz, które projektuje, ale także  z samego siebie. Od kilku lat oddany sportom siłowym    i sylwetkowym. Pasjonat zdrowego stylu życia. Kocha adrenalinę. Ma za sobą skok na bungee i już myśli o skoku ze spadochronem.